Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

Video herunterladen

Aufrufe
1,000,640

KOMMENTARE

 • 🔥🔥🔥

  Lule GashiLule GashiVor 13 Stunden
 • Rsspekte per te tre shum kenge e bukur

  arsen fierarsen fierVor 13 Stunden
 • Dfffhhgv 0

  Fidan RamadaniFidan RamadaniVor 14 Stunden
 • Cirkuzattt shhummm te ladrum si curk jeni bo .a po i muwhni hunt kapak e po rengni kapak para gjirimeve a😂😂😂

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-ITVor 16 Stunden
 • Hhhhjjjkkjjuuujuukjj

  Ori OriOri OriVor 19 Stunden
 • Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱

  jola olajola olaVor Tag
 • Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿

  sami samisami samiVor Tag
 • Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤

  MonikaMonikaVor Tag
  • Super kolazh 👍👍

   hen kohen koVor 14 Stunden
 • Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda

  Jumni JumniJumni JumniVor Tag
  • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

   hen kohen koVor 14 Stunden
 • ,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl

  Smail KujovicSmail KujovicVor Tag
 • Üeäeäè0ööe,ld,lls

  Smail KujovicSmail KujovicVor Tag
 • SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘

  Smail KujovicSmail KujovicVor Tag
 • 🌺

  Ela CelikuEla CelikuVor Tag
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  opzz xsinopzz xsinVor Tag
 • 🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  bodoti qwiubodoti qwiuVor 2 Tage
 • Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh

  Tosi AlbaniaTosi AlbaniaVor 2 Tage
 • me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff

  Baba aliBaba aliVor 2 Tage
 • Mmm9mmmmmmmmmmm

  Ledison SadriaLedison SadriaVor 2 Tage
  • SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

   opzz xsinopzz xsinVor Tag
 • Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt

  Vjosa KrasniqiVjosa KrasniqiVor 2 Tage
  • 🔥🔥🔥

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 2 Tage
 • Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

  Like aMoonLike aMoonVor 3 Tage
 • Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

  LeonoraLeonoraVor 3 Tage
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  hen kohen koVor 3 Tage
 • Super kolazh 👍👍

  Halit BerishaHalit BerishaVor 3 Tage
 • Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

  RiN SRiN SVor 3 Tage
 • ❤❤❤❤👌👌👌💔

  Dafina GashiDafina GashiVor 3 Tage
  • @hen ko jan me qiri

   Skenda 1234Skenda 1234Vor 3 Tage
 • Wooow Woow wooow Remix

  Yllka SelamiYllka SelamiVor 3 Tage
 • Super keng 👏👏

  Kamela PashkuKamela PashkuVor 3 Tage
 • 🌹🥰

  Leta BerishaLeta BerishaVor 4 Tage
 • FELBER ZOJA

  Felber ZojeFelber ZojeVor 4 Tage
  • O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

   Felber ZojeFelber ZojeVor 4 Tage
 • Uty

  Trim NinajTrim NinajVor 4 Tage
 • potpuri e shkelqyer

  Izzy SIzzy SVor 4 Tage
 • SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

  pajtesa laknapajtesa laknaVor 4 Tage
 • 🔥🔥🔥

  drttyu liqmdrttyu liqmVor 5 Tage
 • Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

  Greta MyrtezaGreta MyrtezaVor 5 Tage
 • Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

  Visar KalludraVisar KalludraVor 5 Tage
 • 🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

  Shpresa BallolliShpresa BallolliVor 5 Tage
  • Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

   drttyu liqmdrttyu liqmVor 5 Tage
 • 👏👏👏

  Krasniqi BeratKrasniqi BeratVor 5 Tage
 • Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

  Flora TahiriFlora TahiriVor 5 Tage
 • Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  ArdianLimanmeraOfficialArdianLimanmeraOfficialVor 5 Tage
 • Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

  Yasemin KurtaranYasemin KurtaranVor 5 Tage
 • 🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

  Diana TelegrafiDiana TelegrafiVor 5 Tage
 • 7p9ü8p

  Marco MarbachMarco MarbachVor 5 Tage
 • ❤❤❤👌

  Nora DemNora DemVor 5 Tage
 • Bravo te treve

  Kosova FerizajiKosova FerizajiVor 5 Tage
 • 🔥🔥🔥

  nijuo joingnijuo joingVor 5 Tage
 • Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

  Girl GirlGirl GirlVor 6 Tage
 • Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

  Behare HotiBehare HotiVor 6 Tage
 • Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

  A BelushiA BelushiVor 6 Tage
  • Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

   nijuo joingnijuo joingVor 5 Tage
 • wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

  BrunaBrunaVor 6 Tage
 • Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

  Flora ZyberajFlora ZyberajVor 6 Tage
 • Super bravo🥂👌👌👌

  Dita wienDita wienVor 6 Tage
 • Artista me plot goj

  Zoja RrahishtaZoja RrahishtaVor 6 Tage
  • Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏

   Lulijeta IbrahimiLulijeta IbrahimiVor 2 Tage
  • ❤️❤️

   dutoiu hourdutoiu hourVor 6 Tage
 • Me te miret. 👍👍👌👌

  Xhane XhaneXhane XhaneVor 6 Tage
 • Shum mire supper👍

  Sabrije BiqmetiSabrije BiqmetiVor 6 Tage
 • QFAR KËNGE SA E MIR

  Sumeja BlakqoriSumeja BlakqoriVor 6 Tage
 • 🔥🔥🔥

  misolou foutmisolou foutVor 6 Tage
 • ❤❤❤

  Dorian VelijaDorian VelijaVor 6 Tage
 • 1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Argjentina KadrijafkfmgnfArgjentina KadrijafkfmgnfVor 6 Tage
 • 👏👏👏👏

  dutoiu hourdutoiu hourVor 7 Tage
  • qiell dhe pyete atë))

   misolou foutmisolou foutVor 6 Tage
 • Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

  Ramzi DavidRamzi DavidVor 7 Tage
 • Gjigant'a. 👌👌👌👌

  Melazim VishiMelazim VishiVor 7 Tage
 • Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

  Alenna usaAlenna usaVor 7 Tage
  • Was ist das für eine Döner scheisse

   dutoiu hourdutoiu hourVor 7 Tage
 • Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

  Fidan PllavciFidan PllavciVor 7 Tage
 • 🇽🇰🇦🇱

  shyqeri_sinanishyqeri_sinaniVor 7 Tage
 • ❤️❤️

  cqvio dolicqvio doliVor 7 Tage
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Smirnov TVSmirnov TVVor 7 Tage
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Салават СалаватовСалават СалаватовVor 7 Tage
 • 👏super 🥂

  Durim TocaDurim TocaVor 7 Tage
 • Hajde jashaaaaaa

  Azra MelekAzra MelekVor 7 Tage
 • Besnik hallal koft zanin

  Zima NzrZima NzrVor 8 Tage
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal WizzarakVor 8 Tage
 • Öoi

  Ozmon UkajOzmon UkajVor 8 Tage
 • 👌

  Semie FranguSemie FranguVor 8 Tage
 • Was ist das für eine Döner scheisse

  Ma ViMa ViVor 8 Tage
 • BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  Roland PriniRoland PriniVor 8 Tage
 • Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

  A AA AVor 8 Tage
 • Mas miri dej tash bash kponim

  Hello OOHello OOVor 8 Tage
 • Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

  Dede BezhiDede BezhiVor 8 Tage
  • Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

   jana jana-janajana jana-janaVor 4 Tage
 • Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

  Nefise ZeneliNefise ZeneliVor 8 Tage
 • Deutsche Trends kicken wieder 👌

  AlbanionStallionAlbanionStallionVor 8 Tage
 • 👏

  Marjana GjergjiMarjana GjergjiVor 8 Tage
 • Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

  Shqipe ShqipeShqipe ShqipeVor 8 Tage
  • @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

   Shqipe ShqipeShqipe ShqipeVor 5 Tage
  • @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

   TinaTinaVor 5 Tage
  • @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

   Shqipe ShqipeShqipe ShqipeVor 5 Tage
  • Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

   TinaTinaVor 5 Tage
 • Meda loqk osht 💚

  Kqiku BesimKqiku BesimVor 8 Tage
 • cheesy cheezy cheezy nuk shihet

  jimy jimyjimy jimyVor 8 Tage
 • i Shum Bukur

  Dacic Sk.Dacic Sk.Vor 8 Tage
 • The song has now 248.000 views

  Tim KrauseTim KrauseVor 8 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Ambeta SkenderiAmbeta SkenderiVor 8 Tage
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  lejla arifilejla arifiVor 8 Tage
 • Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

  albulena lenaalbulena lenaVor 9 Tage
  • 💪

   Micail BogdanovicMicail BogdanovicVor 6 Tage
 • Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

  Aurora RanciAurora RanciVor 9 Tage
 • Danke merkel

  AnimentisAnimentisVor 9 Tage
 • 👍👍👍👍👍

  Xhylizare DobrunajXhylizare DobrunajVor 9 Tage
 • ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

  klinton bekajklinton bekajVor 9 Tage
 • Mate miret dhe,

  Rita DuaRita DuaVor 9 Tage
 • Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

  King bessiKing bessiVor 9 Tage
 • sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

  Luljeta JacobszLuljeta JacobszVor 9 Tage
 • Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

  Deti CilaDeti CilaVor 9 Tage
 • Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

  Arian BossiArian BossiVor 9 Tage
 • Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

  Sebehat RamadaniSebehat RamadaniVor 9 Tage
 • 🌟🌟🌟👌

  Vjosa PangjaVjosa PangjaVor 9 Tage