Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Video herunterladen

Aufrufe
687,108

KOMMENTARE

 • Respekt Per asim gashin super ⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰

  Albin UseiniAlbin UseiniVor 42 Minuten
 • ❤️❤️✨✨😘🙏

  Feride JakupiFeride JakupiVor 3 Stunden
 • Ma e keqja osht qi perfundon respekt osht diqka fenomenal 👍

  senni bgonsenni bgonVor 4 Stunden
 • mos vet per kto veshje zoti narujt

  Halime GashiHalime GashiVor 5 Stunden
 • de-show.com/down/fs2NfoPJh3aFZJw/video

  BennBennVor 6 Stunden
 • Komplimente per dukjen Leonora, shume në form je,me siguri ushtron se sikur Jennifer Lopezi!Asimi zerinsikur bilbil!

  Zana JanuzajZana JanuzajVor 11 Stunden
  • Ju kendofte zemra!

   senni bgonsenni bgonVor 4 Stunden
 • Bravo👏👏👏

  Kim KimiKim KimiVor 12 Stunden
 • 👏👏👏👏

  Albert KokaAlbert KokaVor 13 Stunden
 • 👌👌👌

  Edison KokaEdison KokaVor 13 Stunden
 • Cfar bukuroshje 700 vjet rnosh Leonora

  Rosi ARosi AVor 14 Stunden
 • Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

  Hamide GovoriHamide GovoriVor 15 Stunden
 • pershendes qe te dyt shum kenge te mira bravo

  Julia norvegjiJulia norvegjiVor 15 Stunden
 • Leonara ma shummm qicekkkkk

  Dzabir PajazitiDzabir PajazitiVor 16 Stunden
 • 👍👏👏👏👏

  Bashkim GjoshiBashkim GjoshiVor 16 Stunden
  • 🔥Ki Djali e kalli krejt🔥

   laskin riubnlaskin riubnVor 14 Stunden
 • Bravo shum bukur goja ju lutem

  Bedrie TabakuBedrie TabakuVor 17 Stunden
 • Ju lumtë dyve, jeni të mrekullueshum!

  Zejnie UkaZejnie UkaVor 17 Stunden
  • Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️

   laskin riubnlaskin riubnVor 14 Stunden
 • #€€&

  Lirie ProbibajLirie ProbibajVor 18 Stunden
 • Rygtdyyrut

  Lirie ProbibajLirie ProbibajVor 18 Stunden
 • Nfjrjtjt

  Lirie ProbibajLirie ProbibajVor 18 Stunden
 • Ozott sa e embel leonora 👑👑❤

  Ardit AliliArdit AliliVor 19 Stunden
 • Ju kendofte zemra!

  Sherife GjoncoriSherife GjoncoriVor 19 Stunden
 • Qitni edhe do rreklama se pasket qit pak ncncnc

  ROAD SAFETYROAD SAFETYVor 20 Stunden
 • Bravo shume e bukur

  Gazmir HoxhaGazmir HoxhaVor 20 Stunden
 • shum bukur😍

  Fitim KrasniqiFitim KrasniqiVor 21 Stunde
 • Potpuri me i Mire i keti Fundviti ☺️

  Trimy ProductionTrimy ProductionVor 22 Stunden
 • Per sivjet kta 2 e kan marr kupen

  L GashiL GashiVor 22 Stunden
 • 🌷🌷🌷🌷

  İsmail Toprakİsmail ToprakVor 23 Stunden
 • Bravo kanga ma e bukur per 20021 suksese paci gjithmon ju prif zoti mar🇦🇱🇦🇱🙏🙏

  Suz RexSuz RexVor 23 Stunden
 • Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️

  serdy ximiserdy ximiVor 23 Stunden
 • 🔥Ki Djali e kalli krejt🔥

  JUVENTUS FCJUVENTUS FCVor 23 Stunden
 • Bravoooo shum bukur keni kendu lenora si yll 🌟

  The HumanThe HumanVor Tag
 • Ju knoft zemra gjithmon!

  N. A.N. A.Vor Tag
  • Shume jevgji paska kosova...na mbytet...ku jan shqiptaret??? U lodha tu sho jevgji dhe kulturen e jevgjive. Ne dumi artin SHQIP!!!!!

   serdy ximiserdy ximiVor 23 Stunden
 • Compliment per kta dy këngëtar e besa per e gjith kengetaret e mirfillt ,sepse Populli Shqiptar ska kurfar arsye te degjoj muzikë tjeter te huaj kur kemi knaqesin te degjojme Muzike Shqipe kaq te Bukur jo vetem kjo por e ter Muzika Shqiptare është ne Nivel ‘kkkk

  ragip olluriragip olluriVor Tag
 • Hajde luje. Luje leonora. Allahi ju gzoft te dyve shum bukur po kendoni jeni ⭐️⭐️👌💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

  laskin riubnlaskin riubnVor Tag
 • God bless you all, 😍

  Alex MensahAlex MensahVor Tag
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🔥🔥🔥

  artanvataartanvataVor Tag
 • Per gjithe Shqiptaret: de-show.com/down/eZJ8koTYgIp0qKA/video

  Funny BeeFunny BeeVor Tag
  • Shume potpuri e perzgjedhur kombinim i dy zerave. perfekt

   laskin riubnlaskin riubnVor Tag
 • Respekt per dyt bravo na knaqet

  Blendin FejzullahuBlendin FejzullahuVor Tag
 • Shum bukur

  Bahrije BytyqiBahrije BytyqiVor Tag
 • Dy Legjendat e Muzikes,kombinim shume i bukur. Rrespekt per te madhen Leonora Jakupi dhe te madhin Asim Gashi.

  Agron OsmankaqAgron OsmankaqVor Tag
 • Lum drenica qe tka

  Eduard EduardEduard EduardVor Tag
 • J

  fatmir zakovafatmir zakovaVor Tag
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Ксения БелоусКсения БелоусVor Tag
  • Woher kommst du?

   Bashkim ThaqiBashkim ThaqiVor 16 Stunden
  • ummmmiko

   Arlinda MalokuArlinda MalokuVor 23 Stunden
 • Veq shkijet e pevačicat me za Cece e Dragane bajnë dislike këtu.

  Nucika FushaNucika FushaVor Tag
 • Allahu te bekoft o Asim Gashi se bukur ja thu kenges

  fabion fabionfabion fabionVor 2 Tage
 • Weee Dueti I pare qe dominojn zerat e jo ajo muzika cingi lingi krejt e njejt ,,Ju lumt jeni fantastik

  MrJaman90028MrJaman90028Vor 2 Tage
 • Shume jevgji paska kosova...na mbytet...ku jan shqiptaret??? U lodha tu sho jevgji dhe kulturen e jevgjive. Ne dumi artin SHQIP!!!!!

  Sara KessSara KessVor 2 Tage
 • Bravoooo 🇦🇱🇺🇸

  Leo LeoLeo LeoVor 2 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱😭😭🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jashar KimsulejmaniJashar KimsulejmaniVor 2 Tage
 • Nur für leute die deutsch können.. albaner verarscht kurden mit frauen stimme . de-show.com/down/hqR4lG7RgKmjmoo/video 😆

  Fixxie HartmannFixxie HartmannVor 2 Tage
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal WizzarakVor 2 Tage
 • Shume potpuri e perzgjedhur kombinim i dy zerave. perfekt

  Yllka BajramiYllka BajramiVor 2 Tage
 • Super super bukur!!ju knoft zemra!!😘👌👏👏👏✨✨❤️❤️

  Flora TemouFlora TemouVor 2 Tage
 • Shum shum mir prom jam myt tu kcy me ket muzik.

  Bujar LuzhaBujar LuzhaVor 2 Tage
 • Asimi shume zerin e bukur😍😍 Leonores zeri nuk po i shkon. Ma mire knoj une

  Elina ElinaElina ElinaVor 2 Tage
  • @Daorsa Orsa nuk e ka zerin per ket lloj te muzikes, nuk po i pershtatet. Mendimi jem sidoqoft

   Elina ElinaElina ElinaVor 2 Tage
  • S besoj! Hajt kno niher!

   Daorsa OrsaDaorsa OrsaVor 2 Tage
 • Shume bukur te dy por na ka marr malli per krijimtari te re !

  1superlovefire1superlovefireVor 2 Tage
 • Nje dyshe fantastike si ju - 2021 sbesoj ma qe ka me pas,Si Leonora ashtu edhe Arsimi superrr Zërin super Kenget Kolazh i kompletuar Leonora 🌟🌟 jeee

  Wiener NeudorfWiener NeudorfVor 2 Tage
  • Asimi jo Arsimi😊🙏

   Daorsa OrsaDaorsa OrsaVor 2 Tage
 • Fantastik ,të mrekudhueshëm

  Agime VelijaAgime VelijaVor 2 Tage
 • 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🎙🎹🎷🔥🔥🔥❤️

  Sadiku SadikuSadiku SadikuVor 2 Tage
 • 😭😭😭😭👸👸👸😭😭😭👸👸👸👸👸😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Ambeta SkenderiAmbeta SkenderiVor 2 Tage
 • Ky si magjup esmerli, ngjyren emir po shkon me Blondine

  Florian GashiFlorian GashiVor 2 Tage
 • ooo 100 here e ndegjoj kete kang ju kendofshin zemrat përhere bravo za bilbila♥♥★★

  reyann 02reyann 02Vor 2 Tage
 • Hit hit ❤❤🤗🤗

  Radije AliliRadije AliliVor 2 Tage
 • Suksese per tdytë ju lumt shum bukur 👍👌⭐⭐

  Shehri OsmaniShehri OsmaniVor 2 Tage
 • Respekte Shum bukur 😍

  David DelajDavid DelajVor 2 Tage
 • bravo leonora diva e muzikes shqipe .

  Erion SahitiErion SahitiVor 2 Tage
 • Si gjithmonë perfekt 🇦🇱👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Zoti T'RUEJTZoti T'RUEJTVor 2 Tage
 • Shum. Mir. Po me pelqen kur i knoni kang e minoriteteteve veq vazhdoni suksese me kang t huaja bravoooo??

  V VV VVor 2 Tage
 • Drenicak na knaqt me ket muzika te bukura ju pershendes e shumm suksese 👏👏🙋‍♀️

  Merrushe BujupiMerrushe BujupiVor 3 Tage
 • 🔥🔥 zera te bukur 👏🏻

  Bukurije TahiriBukurije TahiriVor 3 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  V.Elshani ElshaniV.Elshani ElshaniVor 3 Tage
 • 👌👌👌👌👌❤❤❤ na keni.mbush baterit me.ket kang ,ju lumt me gjith rrespekt per Leonoren ama edhe ti Asim je i pa zevendsushem me.ket ze te embel.....jasha💫👸🤴

  Ibrahim ShalaIbrahim ShalaVor 3 Tage
 • Jeni fantastik

  Binok ImerajBinok ImerajVor 3 Tage
 • Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

  Ery DeejayEry DeejayVor 3 Tage
 • Zemra ju knoft

  Binok ImerajBinok ImerajVor 3 Tage
 • Ĺ

  Zija DalipiZija DalipiVor 3 Tage
 • Shume potpuri e bukur 👏🏻👏🏻👏🏻 Ju lumt 🌟🌟 .. Suksese 👏🏻👏🏻👏🏻

  Këndime SadikuKëndime SadikuVor 3 Tage
 • Superr💖💖💖

  JaninaJaninaVor 3 Tage
 • super.

  Neni NeniNeni NeniVor 3 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥💃💃💃💃👏👏👏👏

  Diona MorinaDiona MorinaVor 3 Tage
 • Mate mir deri tash 2021 bravo shum bukur 🤗🤗🙏🙏

  Radije AliliRadije AliliVor 3 Tage
 • Asim! Potpori e mire këngët e mira , por UNPLUGGET mos e ler anësh

  Une NoUne NoVor 3 Tage
 • Ju lumt duet perfekt

  Emin AbaziEmin AbaziVor 3 Tage
 • Leonora Jakupi bukuria e trojeve shqiptare,bukuria e dheut jeni.Shume e hijshme dhe lozonjare.Te adhurojme te gjithe.✨✨💖💖

  Albana AliajAlbana AliajVor 3 Tage
 • Perzgjedhje shum e mir e kongve, edhe interpretimi pa behane 👏🏻

  Mita KabaMita KabaVor 3 Tage
  • Mita Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🤗🦷🦷🦷

   Higjena e gojës & KëshillaHigjena e gojës & KëshillaVor 2 Tage
 • Leonora te kisha propozu te martohesh me Asimin se po shkoni si qift 😂😂🤣

  vana vvana vVor 3 Tage
  • @vana v hahahhahahhahha ok

   Ditasuper keng RexhajDitasuper keng RexhajVor 2 Tage
  • @Ditasuper keng Rexhaj jo nuk e analizova krej vetem ne fetyr e shikova🤣🤣

   vana vvana vVor 2 Tage
  • A spja sheh rrethin ne Gisht Asimit a

   Ditasuper keng RexhajDitasuper keng RexhajVor 2 Tage
 • Deri me sod skam ndegju duet ma tpershtatshem ju lumt..

  Gezim IbishiGezim IbishiVor 3 Tage
 • Leonora ❤💫

  Feride OsmanajFeride OsmanajVor 3 Tage
 • Perfekt leonora si zeri , dukja vallzimi na knaqe , bravo drenicake se ja ki anen ishalla ke jete te gjate.

  Florije HetemiFlorije HetemiVor 3 Tage
 • leonora po dukesh si violete kukaj krejt artificiale te kisha propozu sa ma modeste dukesh ma e bukur...

  lis proolis prooVor 3 Tage
 • Bravo te dyve ama do veçoja vokalin e artistit Asimit.,Zoti te bekoft me at vokal

  fabion fabionfabion fabionVor 3 Tage
 • DIVA 🔥🔥🔥vitet kalojne e Leonora gjithnje me e bukur 🤩🤩🤩🤩🤩

  G&M GROUPG&M GROUPVor 3 Tage
  • Ajeni normal ej qfar interpretimi fantastik te dyt edhe kenget i paski kendu teper bukur e qfar vallzimi te bukur dyt o zot sodomos leonora gjithmon ka shije ne veshje kerkush sun ja kalon teper teper bukur kulmi qenka kjo potpuri ekta dy ylla te muzikes mirfillt shqipe ety leonon mis e prish aman ket veshje se teper bukur se edhe do qka jan kan pak ma serioze ishin tranu krejt eti tamen edhe bukur edhe moderne me gjitha te mirat ne jet ju uroj per ket bashkpunim brilant veq shendet e suksese perdyt se e paski ba ni duet tveqant brravo.

   Shaqir DakajShaqir DakajVor 20 Stunden
 • Hitet e vitit 2020 ju lumt goja e paski nreq kurr ma mir ska qen as ska me kan Kush ban unlike ju thaft Dora Dy bilbilat qe ja din renin musikes sukssese 🇦🇱🇦🇱💕🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  albano usaalbano usaVor 3 Tage
 • Leonora si gjethmon perfekte .❤👍✨Kit djalin perher tpar pe sho zanin shum te mir .sukswse ne te ardhmen.

  Igballe BerishaIgballe BerishaVor 3 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥

  Ibadete zalamIbadete zalamVor 3 Tage
 • Shum elegante leonora 👌💖🧿

  Adifete ArifiAdifete ArifiVor 3 Tage
 • kalle drenice kalle Leonora Jakupi &Asim Gashi ni za teper te veqant melodia shum e mir veq vazhdoni me kang tjera ala pa e ndegju e kam ba like kengen suksese!★★ e Kosoves

  reyann 02reyann 02Vor 3 Tage
 • Teper zera te bukur,sikur te ishit kan edhe qift edhe ma bukur 👍

  Ari BytyqiAri BytyqiVor 3 Tage
 • Bukuroshja e Drenices

  Shehrije HajdariShehrije HajdariVor 3 Tage
 • 1000 her Bravoooooo per te dy Asim je nume 1

  Indrit DibraIndrit DibraVor 3 Tage